İngilizce

Bilimsel Olarak Kanıtlanmış ve Uzun Yılların Tecrübesi ile Test Edilmiş Yabancı Dil Eğitim Metodu

Müthiş Yeni Metot Süper Kolay ve Mega Hızlı İngilizce Öğretiyor - Tanıdığınız Herkesten Daha İyi İngilizce Konuşacaksınız

Her Yıl Binlerce İnsan Lingusta Metodu ile İngilizce Öğreniyor - Bilim İnsanları, Doktorlar, Sanatçılar, Sporcular, İş İnsanları, Avukatlar, Mühendisler, Öğretmenler ve Öğrenciler

Hepimizin tanıdığı ünlü yüzlerden kapı komşunuza kadar herkes tarafından kullanılan yabancı dil eğitim sistemimizi deneyin

Lingusta İngilizce programının içerisinde, yılların tecrübesi ile şekillenmiş, yabancı dil öğrenmek isteyen hayatın her alanından insanlar için, son derece etkili olan bir hafıza destek sistemi bulacaksınız.

Öğrenilen yeni kelime ve kalıpların kısa dönemli hafızanızdan, kalıcı olan uzun dönemli hafızanıza yerleşmesi için gerekli olan hatırlatmalar, bilimsel olarak optimize edilmiş en doğru zaman aralıklarında karşınıza gelecek şekilde tasarlanmıştır.

Bu hatırlatmalar alışılmış tekdüze tekrarlamalardan farkılı olarak, özellikle soru cevap şeklinde yapılır. Böylelikle beyninizin sorgulama yaparak aktif öğrenme modunda kalması sağlanır.

Şimdi Sipariş Verin İngilizce Konuşmaya Başlayın!

LİNGUSTA İNGİLİZCE

Lingusta Mobil Uygulama + 3 Özel Bonus


399 TL x 6 Taksit


Tüm siparişler güvenli ödeme sistemimiz üzerinden işleme alınmaktadır.

Lingusta Metodu'nun Size Sağlayacakları

Lingusta Metodu dünyanın en önemli dilbilimcileri tarafından incelenmiştir


ve başarısı bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Faydalarını şöyle sıralayabiliriz..

Akıcı konuşabilme

Tüm program boyunca içerisinde yeralacağınız diyaloglar sayesinde gerçek hayatta karşılaşabileceğiniz hemen hemen her duruma hazırlıklı hale gelirsiniz. Lingusta İngilizce programı ile etkin bir iletişim için gerekli olan akıcı konuşma ve anında cevap verebilme becerisini kazanırsınız.

Pratik ve akıcı konuşarak iletişim kurabilmek, klasik yöntemlerle yıllarca İngilizce eğitimi görmüş öğrencilerin dahi genelde kazanamadıkları bir yetkinliktir. Lingusta Metodunun ana odağının iletişim yani dinleme, cevap verme ve konuşma olması nedeni ile bu konuda benzersiz bir üstünlüğe sahiptir.

İngilizce düşünebilme

Bir dili etkin ve akıcı olarak konuşabilmek için o dilde düşünebilmek gereklidir. Bu yapılamadığında söyleyeceklerimizi sürekli anadilimizde düşünüp, beynimizde başka dile bir tercüme etmek zorunda kalırız. Bu durum akıcı ve düzgün konuşabilmemizin önünde büyük bir engel oluşturur.

Lingusta Metodu, Türkçe düşünüp İngilizce konuşmaya çabalamanız yerine İngilizce düşünüp İngilizce konuşmanızı sağlar. Programın ilk 10 ünitesinde eğitmen açıklama ve direktifleri Türkçe yaparak İngilizce’de temel kazanmanızı sağlar. İlerleyen ünitelerde açıklama ve direktifler yarı Türkçe yarı İngilizce olmaya başlar. Programın ortalarına geldiğinizde ise eğitmen artık açıklama ve direktifleri İngilizce ağırlıklı olarak yapar. Bu aşamadan sonra yer aldığınız tüm diyaloglarda doğrudan doğruya İngilizce düşünerek anında karşılık verebileceksiniz.

İdeal kelime dağarcığı

Ne zaman yeni bir dil öğrenmek için yola koyulsak, öğrenmek zorunda olduğumuz tüm yeni kelimelerin miktarı hepimizin gözünü korkutmuştur. Fakat yapılan araştırmalar göstermiştir ki herhangi bir dili etkin olarak konuşabilmek için aslında nispeten sınırlı sayıda kelimeye ihtiyacımız vardır.

Örneğin İngilizcede, sıkça kullanılan ve toplam iki bin kelimeden oluşan belirli bir kelime grubu, yazılı dilde kullanılan kelimelerin %80'ini oluşturmaktadır. Bu kelimeler dışında kalanlar, yazılı dilde çok nadiren kullanılmaktadır. Günlük konuşma dilinde ise beş yüz kelime bilen bir birey toplumda etkin bir biçimde iletişim kurabilmektedir. Lingusta İngilizce programı, yazılı ve konuşma dilindeki etkinliğinizi sağlayan ve sıkça kullanılan bu kelimelerin, uzun dönemli hafızanızda kalıcı olmasını sağlar.

Mükemmel telaffuz

Lingusta İngilizce programı kelimeleri en doğru şekilde telaffuz etmeniz için dizayn edilmiştir. Bunu sağlamak için anadil seviyesinde İngilizce konuşan seslendirmenler ana diyalogları seslendirmişlerdir.

Ayrıca telaffuzunuzu mükemmelleştirmeniz için kelimeler fonetik açıdan alt parçalara ve hecelere ayrılarak verilmiştir. Böylelikle İngilizceyi Türk aksanıyla konuşmak yerine anadili İngilizce olan insanlardan farksız olarak en doğru şekilde konuşabileceksiniz. Bir Amerikalı yada İngiliz ile konuştuğunuzda kaliteli aksanınız ve telaffuzunuz nedeni ile iltifat edilmeniz mümkün olacaktır.

Hafızada kalıcılık

Yeni bir kelime öğrendiğinizi düşünün. Bu kelimeyi ne kadar hatırlamak istesenizde 5 dakika sonra hatırlayamazsınız. Ancak eğer bu kelime size 5 saniye sonra hatırlatılırsa yaklaşık bir dakika süreyle onu hatırlayabilirsiniz. Sonrasında ise yeni bir hatırlatmaya ihtiyaç duyarsınız. Yapılan her hatırlatma ile bu kelimeyi bir öncekinden daha uzun süre ile hatırlarsınız. Hatırlatmalar arasındaki süre gittikçe uzar ta ki sonunda siz bu kelimeyi hiçbir hatırlatmaya ihtiyaç duymadan hatırlayana kadar.

Lingusta programı öğrendiğiniz her yeni bilgiyi hafızanızda maksimum kalıcılığın gerçekleştiği doğru zaman aralıklarında hatırlatmak için dizayn edildi. Hafızanızda unutulmaya başlandığı her vakit, ilgili kelimeyi hatırlamanız istenecektir. Bu etkili yöntem sayesinde, klasik yabancı dil kurslarında kullanılan rutin ve monoton tekrarlamalardan kaçınırken, farkında olmadan kısa dönemli hafızadan uzun dönemli yani kalıcı hafızaya doğru hızlı bir ilerleme sağlarsınız.

İş ve özel hayatta etkin kullanım

Lingusta İngilizce programında, yeni insanlarla tanışma, adres sorma, yol tarifi, alışveriş, sayılar, tarihler, yeme-içme, gezi, seyahat, ulaşım, eğitim, aile hayatı, arkadaşlar, sosyal yaşam, eğlence, hobiler ve iş dünyası gibi hayatın her kesitine ait çok çeşitli konularda diyaloglar bulunuyor.

Bu diyaloglarla iş ve sosyal hayatınıza dair her konuda kendinizi rahatlıkla ifade edebilir bir seviyeye ulaşırken aynı zamanda İngilizce grameri de diyalogların içerisinde farkında olmadan doğal bir şekilde öğreneceksiniz.

“Audio Lingual, dil eğitiminde birçok yanlışı düzeltti.”

Prof.Dr.Robert Lado 20. yüzyılın en önemli dilbilim uzmanları arasındadır. Yabancı dil eğitiminde bilimsel yaklaşımın savunucularından olan dilbilimcinin yeni yaklaşım hakkındaki düşünceleri:

''Dil eğitiminde önce dinleme ve konuşma öğretilmeli sonra okuma ve yazma. Bu yeni yaklaşımın temel prensibidir. Dil doğal olarak davranışları ve konuşmaları taklit ederek öğrenilir. İyi modelleme daha iyi sonuçlar üretmektedir. Uygulama, taklit ve alıştırmalar için ses sistemini kullanarak öğretin.''

Prof.Dr. Robert Lado Modern Dilbilim Uzmanı, Language Teaching - A Scientific Approach kitabının yazarı.

“Ödüllü bilimadamı Audio Lingual yaklaşımı onayladı.”

Dilbilimi ve psikoloji alanında ödüllere sahip bir bilimadamı olan Prof.Dr.James J. Asher, yabancı dil eğitimine multidisipliner bir açıdan bakarak, konu ile ilgili düşüncelerini şu şekilde dile getiriyor:

''Beyin ve sinir sisteminin dil öğrenimi ile olan bağlantısını incelediğinizde bu yaklaşımın ne kadar beyin dostu olduğunu görürsünüz. Bu bağlantı şemasını bebeklerin ana dillerini öğredikleri dönemde gözlemleyebilirsiniz. İnsanlık tarihi boyunca tüm kültürlerde değişmeyen tek bir modelle karşılaşırsınız.''

Prof.Dr.James J. Asher Dilbilim ve Psikoloji Uzmanı, Learning Another Language Through Actions kitabının yazarı.

“Sözel pratik yapılmadan dil öğrenilemez.”

ABD İngilizce Öğretmenleri Ulusal Konseyi başkanlığı yapmış olan Prof.Dr.Charles C. Fries, yabancı dil eğitiminde eski yöntemleri kabul etmemiştir. Kurucusu olduğu English Learning Institute'da ABD'ye göç etmiş binlerce yetişkine yeni yaklaşım ile İngilizce öğretmiştir. Konu hakkındaki düşünceleri:

''Öğrencinin alması gereken eğitim, temelde ve öncelikle sözlü pratik olmalıdır. Okuma ve yazma en son hedef olmalıdır. Sözel pratik yapılmadığında öğrencinin dili tecrübe ederek kavraması mümkün olmamaktadır.''

Prof.Dr. Charles C. Fries Dilbilim Uzmanı, NCTE Başkanı Teaching and Learning English As a Foreign Language kitabı yazarı.

Yabancı dil eğitiminde zirveyi Lingusta Metodu ile keşfedin

Sadece bu websitesi üzerinden temin edebileceğiniz Lingusta markalı İngilizce programımız, yabancı dil eğitimi konusunda hayatınızı inanılmaz derecede kolaylaştıracaktır.

  • Dinleme ve konuşma - Toplam 99 üniteden oluşan ana derslerde, yaşamın her alanında karşılaşabileceğiniz diyalogların içerisinde yer alarak İngilizce öğreneceksiniz.
  • Organik öğrenim - Diyaloglar içerisinde dinleyerek ve konuşarak ilerledikçe, İngilizce kelime bilgisi, gramer, telaffuz ve düşünce dili eş zamanlı olarak, doğal ve organik bir süreç içerisinde gelişecektir.
  • Okuma - Ana derslerde öğrenilen kelime ve cümlelerin okunuşunu öğreten toplam 99 kısa okuma dersi ile kusursuz bir şekilde İngilizce okuyabileceksiniz.

Lingusta Okuma Kitabı: Daha iyi öğrenme deneyimi için ipuçları ve okuma dersleri

Lingusta İngilizce programı ile birlikte gelen kitapçık içerisinde okuma dersleri ve programdan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için önerilerimizi içeren kullanım kılavuzu yeralmaktadır.

  • Kullanım kılavuzu - Programı nasıl kullanacağınıza dair bilgiler ve başarı için öneriler.
  • Okuma dersleri - Ana derslerde öğrenilen kelime ve cümlelerin okunuşlarını öğreten toplam 99 kısa üniteden oluşan okuma kısımları.

Lingusta Metodu Diğer Yöntemlerden Nerede Ayrılıyor?

Yabancı Dil Eğitiminde Klasik Yöntemlerin Başaramadığını


Lingusta Metodu Kısa Sürede Nasıl Başarıyor..

Yüksek Etkileşim

Yabancı dil kursları ve okullarda, klasik yöntemi kullanan eğitimciler, kelimeleri defalarca tekrarlayarak öğrencilere ezberletmeye çalışırlar. Halbuki nörofizyologlar, basit ve sorgulamasız tekrarlamanın, bilinenin aksine öğrenim süreci üzerinde hipnotik hatta sersemletici bir etki yarattığını tespit etmişlerdir. Öğrencinin pasif durumda kaldığı bu yöntem nedeni ile sonunda tekrar edilen kelimeler anlamını kaybedecektir.


Lingusta Metodu son derece aktif ve etkileşimli bir öğrenim sürecini esas alır. Program boyunca öğrendiğiniz her yeni ifade ileride size tekrar bir soru şeklinde gelir. Cevaplamadan önce hızla düşünmeniz ve hafızanızı kullanmanız gerekir. Bu yaklaşım hem akıcı bir şekilde konuşabilmenizi de geliştirir hem de öğrendiklerinizi sadece tekrarlamakla kalmayıp sorgulamanız ve değişik biçimlerde kullanmanız sağlanır.

Dilin Amacı Konuşmaktır

Lingusta Metodu, İngilizce’yi mümkün olan en kısa süre içerisinde konuşabilmenize yoğunlaşmıştır. Çünkü bir dilin temeli ve önceliği konuşmadır. Dil öğreniminde dinleme ve konuşma, okuma ve yazmadan önce geliştirilmelidir. Çocukken anadilimizi doğal süreç içerisinde tam da bu şekilde öğreniriz. Kelime bilgisi, gramer, telaffuz ve düşünce dilini eş zamanlı olarak öğrenmemizi sağlan bu doğal sürece organik öğrenim diyoruz.


Lingusta İngilizce programının her bir ünitesinde 30 dakika boyunca, fiilen iki yetişkin insan ile, günlük iş ve sosyal yaşamda kullanılan tarzda bir İngilizce ile konuşuyor olacaksınız. Diyalogların sahnelenmesi ve programın eşsiz metodu, öğrenmeyi kolay ve keyifli bir hale getirmektedir.

Türkiye'de hayatın her kesiminden onbinlerce insan Lingusta Metodu ile başardı!

İş Dünyası

İş hayatı ve profesyonel kariyerde uluslararası iletişimi sağlayan ortak dil İngilizce artık bir zorunluluk haline gelmiştir. Lingusta İngilizce programı kullanıcılarımızın %45'i kariyer hedefleri olan insanlardır.

Öğrenciler

Öğrenciler klasik yöntemlere dayalı İngilizce eğitimlerinde zorluklar yaşamaktadırlar. Lingusta İngilizce programı ile seviyelerini hızla geliştiren öğrencilerin sayısı her gün artmaktadır. Kullanıcı topluluğumuzun %35'i öğrencilerdir.

Seyyahlar

Seyahat hobilerini yurtdışına taşıyan insanların karşılaştıkları ilk problem yeterli seviyede İngilizce konuşamıyor olmaktır. Lingusta İngilizce programı kullanıcılarımızın %20'si dünyayı keşfetmek isteyen insanlardır.

Lingusta İngilizce Programının 4'lü Garantisi!

Garanti 1 - Sanatsal seviyede kalite - Lingusta İngilizce programında her bir dersin kalitesi ve detaylara verilen önem soluğunuzu kesecek.


Garanti 2 - Derin ve kalıcı sonuçlar - Programa başladığınızda etkisini anında görürsünüz ve ayrıca geçen hergün ve haftada sonuçlar daha da iyi hale gelir.


Garanti 3 - Hayatınıza etkisi - Gelecek 3 ay içerisinde İngilizce'yi özel ve iş hayatınızda etkin bir şekilde kullanmaya başlayacaksınız. Bu dönüşüm hayatınızı pozitif yönde etkileyecektir.


Garanti 4 - Yeterlilik seviyesi - Lingusta İngilizce programına başladığınız tarihten itibaren 365 gün içerisinde gireceğiniz TOEFL veya IELTS sınavlarının dinleme ve konuşma kısımlarında İngilizce seviyeniz orta seviyenin altında kalırsa ödemenizi iade ediyoruz.

Lingusta İngilizce Programı'nı Sipariş Ettiğinizde Sahip Olacaklarınız!

Lingusta İngilizce Programı Dersleri

- Lingusta Ana Dersler: Toplam 99 Ünite Audio,

Her Ana Ders 30 Dakika Uzunluğunda

- Lingusta Okuma Dersleri: Toplam 99 Ünite Audio,

Her Okuma Dersi 5 Dakika Uzunluğunda

- Lingusta Okuma Dersleri Kitabı

*** Sıfırdan başlar akıcı İngilizce konuşabilmenizi garanti eder.

 

Lingusta İngilizce Mobil Uygulama

- Lingusta Mobil Uygulama Apple IOS ve Android mobil cihazlar içindir.

- Ana dersler, okuma dersleri ve okuma kitabının ilgili ders sayfaları uygulamalarımızda yer almaktadır.

*** Ömür boyu erişim ve kullanım lisansı.

Toplam 3 Özel Bonus Hediye

- Bonus 1: Genel Diyaloglar Serisi, 78 Video, Toplam 5 Saat

- Bonus 2: İş Hayatı Diyalogları Serisi, 40 Video, Toplam 4 Saat

- Bonus 3: Amerikan Jargonu Video Serisi, 12 Video, Toplam 1 Saat

Şimdi Sipariş Verin İngilizce Konuşmaya Başlayın!

Tüm siparişler güvenli ödeme sistemimiz üzerinden işleme alınmaktadır.

Lingusta Metodu Hakkında Sıkça Sorulan Sorular Nelerdir?

S: Kimler Lingusta İngilizce Programı'ndan Faydalanabilir?
C: Herkes! İzninizle açıklayalım. Lingusta İngilizce Programı kendi kendine kolay ve hızlı bir şekilde İngilizce öğrenip konuşmak isteyen her yaştan insan için tasarlanmıştır. Halihazırda İngilizce altyapınız olmasına gerek yok, program sizi sıfırdan alıp zirveye taşıyacaktır.
S: Lingusta Metodu Diğer Yöntemlerden Hangi Açıdan Daha İyidir?
C: Lingusta Metodu'nun ana odağı dili iletişim için kullanmanız yani konuşmanızdır. İngilizce'yi öncelikle doğrudan ve etkin bir şekilde konuşup anlayabilmenizi kısa süre içerisinde sağlar. Sizi bir anda okuma, yazma ve yoğun gramere boğarak pes edip bırakmanıza neden olmaz. Tam tersine keyifli ve kolay bir şekilde hayatın her penceresinden çok çeşitli diyalogların içerisinde kendinizi İngilizce konuşuyor bulursunuz.
S: Yoğun Bir Hayatım Var. Lingusta İngilizce Programı için Nasıl Zaman Bulacağım?
C: Dert etmeyin! Lingusta Metodu tıpkı sizin gibi hayatta birçok hedefi olan yoğun insanlar için tasarlandı. Günün her vakti ekstra bir zaman yaratmanıza gerek olmadan programı dinleyebilirsiniz. Trafikte, yolculukta hepimiz vakit harcıyoruz, bu tip ölü zamanları değerlendirebilirsiniz. Ya da spor veya yürüyüş yaparken derslerimizi takip edebilirsiniz. Yemek yerken veya sabah yataktan kalktığınıza ya da gece yatağınıza yatmadan önce de olabilir. Ne zaman ve nerede kullanacağınız tamamen size kalıyor. Ancak şu kesindir ki ekstra bir zaman tahsis etmeniz gerekmiyor. Başka aktivitelerle eşzamanlı olarak takip edebilmeniz sizin için oldukça büyük bir kolaylıktır.
Müşteri Destek Hizmetleri

Siparişiniz veya programımız ile ilgili sorularınız olduğunda, müşteri destek ekibimiz yardım için herzaman yanınızda.

Başarı Odaklı Metodoloji

Lingusta Metodu yıllar içerisinde geliştirilmiştir ve gerekli tüm ince ayarları zaman içerisinde yapılmıştır. Türkiye'de onbinlerce kullanıcının tecrübesi ile rafine edilmiş ve mükemmelleşmiştir.

Lingusta Gururla Sunar

Lingusta Eğitim yabancı dil eğitiminde online yayıncılık yapan bir 21. yüzyıl şirketidir. Sektörümüzde en dönüşümsel ve en başarılı uygulamaları geliştirmek, yayınlamak ve kullanıma sunmak için canla başla çalışıyoruz.

Mobil Hayat Tarzına Uygun

Tüm akıllı telefon, pad ve mp3 playerlarda maksimum performansı sağlamak için dizayn edilmiştir. Size nereye Lingusta sizinle birlikte oraya!

Yoğun Tempolu İnsanlara Yönelik

İngilizce öğrenmek günlük olarak çok zamanınızı almayacaktır. Nerede ve ne zaman sizin için uygunsa dinleyebilirsiniz. Lingusta Metodu yoğun temponuza kolaylıkla adapte olur ve ekstra bir zaman gerektirmez. Evde, sporda, trafikte eşzamanlı dinleyebilirsiniz.